İletişim

Dizibolumu.net
Türkiye’nin en yeni ve güncel film, dizi adreslerinden olan dizibolumu.net ile beraber kaçırmış olduğunuz ya da merak ile beklediğiniz dizileri buradan donmadan, keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Dizi izle sitemizden tüm dizilere ait olan bölümleri HD kalitede full bir şekilde ya da tek parça halinde izleyebilirsiniz. Yabancı dizilerin, Türkçe Altyazı ya da Türkçe Dublaj olarak da son bölümlerini izleme imkanını sizlere vermekteyiz. En güncel olan dizileri yeni bölümleri ile beraber buradan takip edebilir ve keyifli bir dizi izleme imkanını kendinize sunabilirsiniz. Ayrıca TV programlarının da eski bölümlerini buradan takip etme şansınız bulunmaktadır.

Yerli dizi izle seçeneği ile en son bölümleri donmadan, HD kalitede izleyebilirsiniz. Birbirinden güzel dizilerin yer almış olduğu sitede farklı bölümleri bulabilir ve istediğiniz bilgilere de ulaşabilirsiniz. Yabancı dizi izle keyfiyle de izleyeceğiniz, takip edeceğiniz diziler burada istediğiniz şekilde ulaşmanıza imkan tanınacaktır. Ayrıca geniş arşiviyle beraber de tüm dizilere ulaşabilirsiniz. İzlemiş olduğunuz ve asla doymayacağınız diziler varsa bunları bu siteden takip etme şansınızı daha çok arttırabilirsiniz. Sitedeki dizileri izleyebilmeniz içinse mutlaka bilgisayarınızda flash player yüklü olması gerekmektedir. Dizi siteleri arasından reklamsız ve HD olacak şekilde en iyi hizmeti sizlere vermeyi hedeflemiş olan dizibolumu ile harika bir dizi yolculuğa hazır olun. Ayrıca sitemizden atv ekranlarının yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz izle me keyfini yine bu adresten yaşayabilirsiniz. Sen Anlat karadeniz yeni bölümü izle me keyfini yine bu adresten yaşayabilirsiniz. Atv tarafından dizi bittikten hemen sonra youtube yüklenen sen anlat karadeniz son bölümü izle me keyfini yine bu adreste yaşayın.
Site içerisinde yerli dizi ve yabancı dizi olmak üzere 2 ana kategoriden ilerletebilirsiniz. İki kategoriye de günlük olacak şekilde dizi ekleyip, siz dizi severlere en iyi site olduğumuzu da bu şekilde göstermekteyiz. Eklenmiş olan dizilerin her biri HD kalitede ve Türkçe altyazılı yabancı dizi izle seçeneğine uygun olacak şekilde eklenmektedir. Siz bölümlerinizi izlerken de herhangi bir reklamla karşılaşmazsınız, son derece de stabil bir şekilde 720p yabancı dizi izle ve 1080p yabancı dizi izle seçeneğiyle dizi keyfinizi çıkartma şansına sahip olursunuz.

Telif hakları ihlal olduğunu düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Sitemizdeki videolar kesinlikle sunucumuzda bulunmamakta olup, youtube ve dailymotion video upload sitelerinden bot aracılığı ile sitenin müdahalesi olmadan eklenmektedir. Bizde telif hakları ihlali olabilir düşüncesiyle bahsi geçen mail adresine mail atmanız sonucu bahsedilen videolar sitemizden kaldırılacaktır.